OfertaProponowane przez nas rozwiązania umożliwiają prowadzenie samochodu osobom z dysfunkcją jednej lub obu kończyn dolnych oraz jednej z kończyn górnych. Proponujemy również inne nietypowe rozwiązania zależne od rodzaju dysfunkcji, gdyż do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie mając na względzie bezpieczeństwo i wygodę prowadzącego. Zamontowane urządzenia objęte są dwuletnim okresem gwarancji. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny oraz innych urządzeń montowanych różnych firmach.


Osoby zamierzające przy naszej pomocy przystosować samochód do swoich potrzeb mogą skorzystać z nieodpłatnej konsultacji na temat możliwości i zakresu adaptacji pojazdu. Wszystkie adaptacje wykonujemy bez ingerencji w strukturę pojazdu, wykorzystujemy w tym celu śruby i otwory technologiczne. Zamontowane urządzenia działają niezależnie od wyposażenia fabrycznego, tak aby samochód mogła prowadzić osoba sprawna, nie korzytająca z osprzętu. Wszystkim kierowcom przystosowującym auto w naszym zakładzie zapewniamy bezpłatny instruktaż obsługi zamontowanych urządzeń połączony z jazdą.Wszystkich Państwa, którzy chcą się zapoznać dokładniej z przykładami adaptacji samochodów w naszym wykonaniu, zapraszam na profil na Facebooku dostępny po zalogowaniu.


Propozycje


Dysfunkcja prawej kończyny dolnej - dla kierowców z dysfunkcją prawej nogi proponujemy ręczne sterowanie gazem i hamulcem zasadniczym (różne wersje). W samochodach z automatyczną skrzynią biegów można zamontować dodadatkowy pedał gazu.

Dysfunkcja lewej kończyny dolnej - osobom z dysfunkcją lewej kończyny dolnej proponujemy automatyczne sprzęgło oraz ręczne sterowanie sprzęgłem według naszego projektu i konstrukcji.

Dysfunkcja obu kończyn dolnych - w tym przypadku proponujemy ręczne sterowanie gazem i hamulcem zasadniczym w samochodach z automatyczną skrzynią biegów. W pozostałych autach niezbędne jest automatyczne sterowanie sprzęgłem.

Dysfunkcja jednej z kończyn górnych - kierowcom z dysfunkcją jednej z kończyn górnych możemy zaoferować dodatkowe uchwyty na kierownicę oraz modyfikacje dźwigni kierunkowskazów lub wycieraczek.

Inne dysfunkcje - w przypadku innych dysfunkcji możemy zaproponować dodatkowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy.